شنبه, 28 مهر 1397

انتخاب زبان

  • nazeran slide 0101
  • nazeran slide 0202
  • nazeran slide 0303
  • nazeran slide 9608
  • كسب عنوان چهره ماندگار صنعت و معدن ايران، سال 1390
  • کسب عنوان برند برتر ملی توسط ناظران یکتا
  • کسب عنوان مرکز آموزشی همکار نمونه در سطح ملی در سالهای 1392 و 1393
  • کسب عنوان مرکز آموزشی همکار نمونه سال 1396

قوانین و مقررات

کاربر محترم با توجه به اينکه ورود شما به ‏‌سايت ناظران یکتا و استفاده از آن به معناي آگاه بودن و قبول شرايط و قوانين استفاده از سايت مي باشد، خواهشمند است موارد زير را به دقت مطالعه فرماييد.

 

قوانين و مقررات عمومي :

رعايت قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده رويه و اصول ناظران یکتا مي باشد . در صورت تغيير در قوانين مندرج و رويه‏‌ها مراتب متعاقبا در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود .

 

خريد الکترونيکي :

خريد الکترونيکي مانند هر داد و ستدي نشان دهنده عقد يک قرارداد بين فروشنده و خريدار مي باشد با اين تفاوت که اين نوع قرارداد ميان فروشگاه و کاربر در محيط الکترونيکي منعقد مي گردد.

در خريد از فروشگاه الکترونيکي کاربر پس از انتخاب کالاي مورد نظر و بررسي آن نسبت به ثبت سفارش الکترونيکي آن اقدام نموده که پس از پرداخت وجه ، کالا یا خدمت به دست کاربر مي رسد .

 

ثبت سفارش :

تمامي اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد ناظران یکتا محفوظ مي ماند در همين راستا از خريدارن خود تقاضا دارد به منظور جلوگيري از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زيان براي کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستي وارد نمايند .

 

شرايط  استرداد  :

-هرگونه انصراف از شرکت در دوره بايد توسط متقاضی تا حداکثر سه روز پیش از آغاز دوره به صورت کتبی به مرکز آموزش اعلام شود. متقاضيانی که در مدت تعيين شده انصراف قطعی خود را اعلام نکنند، 25 درصد از هزينه ثبت‌نام از آنها کم می‌شود. فراگیرانی در طول برگزاری دوره به هر دلیل انصراف دهند، 50 درصد از هزینه ثبت نام آنها کم می شود و بقیه آن برگشت داده می شود.

- هر گونه انصراف از خرید نرم افزار  بايد توسط متقاضی تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت بصورت کتبی به دفتر مرکزی اعلام شود. متقاضيانی که در مدت تعيين شده حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت انصراف قطعی خود را اعلام نکنند، 35 درصد از هزينه آنها کم می‌شود و بقیه آن برگشت داده می شود.

 

محتواي سايت

ناظران یکتا در گرد آوري اطلاعات دقيق و صحيح محصولات خود تمامي تلاش خود را به کار مي بندد تا کاربران بتوانند با استناد به آن خريدي مطمئن تر و دقيق تر داشته باشند .

با اينحال ، این مجموعه هيچگونه مسئوليتي را در قبال ایرادات ثبتی کاربر در دوره های آموزشی، ایرادات بعد از پست محصول را بر عهده نمي گيرد.

نشریات

تالیف جزوات ، کتب ، مقالات و تدوین استاندارد

 

 

مقالات 

کتاب

جزوات

استاندارد ها

آموزش

آموزش تخصصی دوره های جوش و NDT

 

معرفی اساتید

دوره های آموزشی

مرکز دانلود

فایلهای در اختیار گذاشته شده

 

دانلود

 

افتخارات

افتخارات کسب شده ناظران یکتا

 

افتخارات